TravelSIM

Форма входу

Курси валют

Пошук

Міні-чат

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Всі готелі світу

Наші партнери





м.Івано-Франківськ

вул.Бельведерська 51
тел. (0342)720-650
тел./факс (0342)752-609
(050)9346292

icq 490608682 Тетяна
icq 393415550 Марія

















бесплатный счетчик посещений












Ласпер Лтд, Ооо



Горящие путевки



Туризм и путешествия - белый каталог туристических сайтов



Субота, 20.04.2024, 09:57
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
ТУРИСТИЧНЕ АГЕНТСТВО
"ЛАСПЕР ЛТД"

(0342)720-650, (0342)752-609

Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Швейцарія - про країну


СТОЛИЦЯ

Берн

ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ

Швейцарія розташована в самому центрі Європи. Площа країни становить 41293,2 кв. км. Швейцарія межує з Німеччиною, Австрією, Ліхтенштейном, Італією і Францією. Приблизно 60% займають гори з тридцятьма четирьохкілометровими вершинами, більшість яких розташовані в Berner Oberland.

КЛІМАТ

Високо в горах влітку, як правило, не спекотно, тоді як в низинах та північній частині країни досить тепло. Клімат Швейцарії можна назвати помірним. Йому не властиві крайні прояви спеки, холоду чи вологості. У липні-серпні денна температура коливається в межах 18°-27° З, а в січні-лютому становить від -1° до 5° С. У горах взимку утворюється потужний сніговий покрив.

ПОЛІТИЧНА СИСТЕМА

Швейцарська Конфедерація (така офіційна назва країни) - республіка, що складалася з 20 кантонів і 6 напівкантонів. Глава держави і уряду - президент. Республіка. Вищий федеральний орган влади - двопалатні федеральні збори (Національна рада і Рада кантонів). Кожен кантон має свою конституцію, уряд і парламент, однак суверенітет кантонів нині  значно обмежений.

НАСЕЛЕННЯ

Населення країни становить близько 7 млн. чоловік.

МОВА

У Швейцарії 4 офіційних мови - німецька (на ній розмовляє 65% населення), французька (18%) і італійська (12%); близько 1% швейцарців говорить ретороманською мовою.

РЕЛІГІЯ

Основна релігія - християнство. 50% віруючих - католики, 48% - протестанти.

ЧАС

Средньоєвропейский (київський мінус 1 година).

ГРОШІ

Грошова одиниця країни - швейцарський франк. 1 USD приблизно дорівнює 1,5 CHF. Валюту можна обміняти в банках, аеропортах, на вокзалах, у великих готелях і магазинах.

ВИДАТНІ МІСЦЯ

В центральній Швейцарії знаходяться святині паломників. Різноманітне також і культурне життя - кожне велике місто має свій театр і симфонічний оркестр. Особливо відомі Оперний театр в Цюріху й Grand Theater в Женеві. 600 музеїв Швейцарії відкриті для відвідувачів і тішать розмаїттям експозицій.

Женева - найменша метрополія. Видатні місця: Фонтан висотою 140 м, cтаре місто з його 2000-річної історією, пам'ятник в честь Реформації біля основи фортеці. Палац Націй, Широкі парки, де вирощується близько 40 тисяч кущів троянд. Музеї: Міжнародний музей Червоного хреста і Червоного півмісяця, Музей годинніків, Музей природничої історії, Музей Аріана (вироби з порцеляни і кришталю), Міжнародний автомобільний музей.

Базель - місто, захоплююче уяву. Видатні місця: Мюнстерський собор, побудований імператором Генріхом в 1019 р. Шпалентор, міські ворота червоного піщанику, споруджені в 1400 р. Чудово декорована міська ратуша, що належить до ХVI віку, Зоопарк.

Граубюнден - святковий куточок Швейцарії. Видатні місця: Кур, найстарше місто Швейцарії, засноване в 2500 р. до н.е. Бенедиктинський чоловічий монастир і музей в Дісентисі, VIII в. Бенедиктинський жіночий монастир в Мюстері, VIII ст. (який охороняється ЮНЕСКО пам'ятник культури) Гуарда і Шплюген, села з забудовами, типовими для долини Енгадин.

Східна Швейцарія: Ліхтенштейн - на берегах Констанського озера. Що варто відвідати: Чудові будівлі з шпилястими дахами в Апенцелі Вадуц - столицю Князівства Ліхтенштейн Гларус - місто, перебудоване після великої пожежі 1861 р. Найстаріше в Швейцарії дерев'яне селище Верденберг Санкт-Галлен, головне місто на сході Швейцарії Музей текстилю в Санкт-Галлені.

Цюріх. Видатні місця: Старі квартали Цюріха і Вінтертура, Зоопарк і Китайський сад, Цюріх Рейнскі водоспади і замок Лауфен.

Женевске озеро. Деякі видатні місця: Шильйонський замок на березі Женевського озера Печери, Вальорб Церква романського монастиря в Роменмот'є, Соляні шахти в Бексі, Обертаючийся ресторан Кюклос на горі Бернез в Лейзане.

ЛИЖНИЙ ТУРИЗМ

У Швейцарії п'ять основних гірськолижних регіонів, найбільше курортів міститься кантонах Валі і Граубюнден. Південь кантону Валі можна вважати найбільш високогорним регіоном не тільки в Швейцарії, а й взагалі в Альпах, оскільки саме в цих місцях сконцентровано більшість чотирьох-тысячників. Місцеві курорти славляться відмінними снігом і безхмарною погодою.

Бернскі Альпи -традиційний гірськолижний регіон Швейцарії, який користується популярністю вже більше 100 років. Висота гір і складність спусків зростають тут в міру просування з заходу на схід.

У горах центральної Швейцарії відпочивають переважно представники середнього класу, оскільки тут розташовані найбільш доступні з розкішних швейцарських курортів. У районі гори Тітліс катання не припиняється навіть у літню пору.

Гірськолижні курорти східної Швейцарії зазвичай вибирають ті, хто не бажає віддалятися від великих міст: в ясну погоду Гларнські Альпи видно з Цюріха неозброєним оком. Водночас цей масив дуже привабливий для гірськолижників, оскільки розташовується перед високими Альпами.

Граубюнден - це найбільший швейцарський кантон з красивими ландшафтами і багатою історією. Найбільш популярні гірськолижні курорти Граубюндена розташовані в центральній його частині (Ароза, Давос) і на півдні (Санкт-Моріц, Понтрезина).

 

 
 
 
 

Copyright MyCorp © 2024