TravelSIM

Форма входу

Курси валют

Пошук

Міні-чат

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Всі готелі світу

Наші партнери





м.Івано-Франківськ

вул.Бельведерська 51
тел. (0342)720-650
тел./факс (0342)752-609
(050)9346292

icq 490608682 Тетяна
icq 393415550 Марія

















бесплатный счетчик посещений












Ласпер Лтд, Ооо



Горящие путевки



Туризм и путешествия - белый каталог туристических сайтов



П`ятниця, 26.04.2024, 21:30
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
ТУРИСТИЧНЕ АГЕНТСТВО
"ЛАСПЕР ЛТД"

(0342)720-650, (0342)752-609

Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Терапія та лікування


Спеціалізація санаторію
(профілі лікування)

     Центральний військовий клінічний санаторій “Хмільник” оздоровлює людей з патологією нервової системи (радикуліти, неврити, плексити, наслідки черепно-мозкових травм, нейроінфекції, травми периферичних нервів), серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба І-ІІ стадій, ішемічна хвороба серця  (стенокардія І-ІІ функціональних класів) без виражених порушень ритму, НЦД, хвороба Рейно, облітеруючий атеросклероз та ендоартеріїт, хронічний тромбофлебіт, рематоїдні вади серця з порушенням кровообігу не вище І стадії), захворювання опорно-рухового апарату ( ревматоїдний, подагричний, псоріатичний і реактивний артрити, первинний і вторинний деформуючий артоз, хвороба Бехтерева, наслідки травм хребта, кісток і суглобів, остехондроз, деформуючий спондильоз), гінекологічні захворювання (хронічні запалення), хвороби шкіри ( псоріаз, нейродерміт, екзема), хронічні неспецифічні захворювання органів дихання (хронічний бронхіт, негормонозалежна бронхіальна астма, хронічний астматичний бронхіт негормонозалежний), хронічна патологія печінки та жовчних шляхів поза гострою стадією, цукровий діабет І і ІІ стадії (діабетичні артропатії, ангіопатії, нейропатії).

      До 97% пацієнтів від’їжджають із значним поліпшенням здоров’я, повертаються до повноцінного життя.


Основні медичні показання для направлення на лікування в ЦВКС "Хмільник"

Хвороби кістково-м'язової системи та сполучної тканини.

1. Інфекційні артрити бактеріальні (бруцельозні при відсутності гарячки на протязі останніх 3-х місяців, гонококів, дизентерійні, псоріатичні – в підгострій стадії і стадії ремісії).

2. Реактивні артрити (після нососглотової інфекції, поствакцинальні) в хронічній стадії.

3. Ревматичний артрит або поліартрит при активності процесу не вище II ступеню, без системних проявів, з порушенням функції суглобів не вище II ступеню.

4. Мікрокристалічні артрити (подагричний артрит, панартрит.

5. Атропатії при неревматичних захворюваннях (зв'язаних з ендокринними розладами - клімактеричні, мікседематозні).

6. Атропатії при вібраційній хворобі.

7. Наслідки перенесеного ревматичного артозу або поліартрозу не раніше ніж через 8-10 місяців після закінчення гострого або підгострого явищ зі сторони серця, при активності не вище І ступеню.

8. Остеоартроз первинний (поліостеоартроз, омзоартроз, моноартроз, спондильоз, спондилоартроз, остеоартроз) та вторинний (внаслідок дисплазії, артритів, травм, статичних порушень, гіпермобільності).

9. Вогнищева або системна склеродермія з хронічним перебігом, при активності процесу не вище І ступеню.

10. Дерматоміозіт з хронічним перебігом, при активності процесу не вище І ступеню.

11. Сколіоз.

12. Остеохондроз хребта.

13. Деформуючий спондильоз.

14. Анкілозуючий спондилоартрит (хвороба Бехтєрева) при активності процесу не вище II ступеню, без системних проявів.

15. Хвороби позасуглобових м'яких тканин (міозити, ентеропатії, включаючи стелоідит, епікондиліт, тендініти, тендовагініти, синовіїти, бурсити, периартрити, лигаментити, фасцити, апоневрози і т.п.) поза загостренням або в підгострому стані.

16. Наслідки переломів суглобів, кісток зі сповільненою консолідацією або болючою кістковою мозоллю.

17. Контрактури і міогенні, дисмогенні, артрогенні і т.п.

18. Остеомієліти хронічні, гематогенні (кім туберкульозних), переважно фітульозні з рецидивуючим перебігом, які не потребують хірургічного втручання або після нього (при нормальній температурі) не раніше ніж, через 6 місяців після останнього загострення.

19. Остеомієліти хронічні, вогнепальні і травматичні, поза загостренням, не раніше, ніж через 3-4 місяці після останнього загострення.



Хвороби системи кровообігу.

1. Ревматичні вади серця (мітрального і аортрального клапанів, в тому числі перевагою недостатності), стан після мітральної комісуротомії без ознак активності ревматичного процесу в стадії компенсації, при недостатності кровообігу не вище І ступеню.

2. Ревматичний міокардит при відсутності активності процесу (не раніше ніж 6-8 місяців після закінчення гострих явищ) при недостатності кровообігу І ступеню.

3. Гіпертонічна хвороба І-ІІ стадії без гіпертонічних кризів при недостатності кровообігу І ступеню.

4. Гіпотонічна хвороба.

5. Ішемічна хвороба серця:

    - Стабільна стенокардія напруження (ФК-І, ФК-ІІ) без порушення серцевого ритму і недостатністю кровообігу І ступеню.

    - Постінфарктний кардіосклероз з давністю більше одного року без стенокардії, порушень серцевого ритму і провідності, при недостатності кровообігу не вище І ступеню ( ФК-І, ФК-ІІ).

6. Міокардити (хронічні не уточнені, міоардіофіброз) легкого перебігу, при відсутності активності процесу (не раніше 6-8 місяців після закінчення гострих явищ, при недостатності кровообігу не вище І ступеню, без прогностично неблагоприємних порушень серцевого ритму і провідності).

7. Кардіоміопатії (функціональні, метаболічні, дегенеративні і інфекційні) при недостатності кровообігу не вище І ступеню, без важких порушень серцевого ритму і провідності).

8. Облітеруючий атеросклероз судин кінцівок без виразок, гангрени, прогресуючої ішемії, а також розладу коронарного і мозкового кровообігу, після операції на артеріях (ендартеректомії, тромбінтімектомії не раніше 6-8 неділь після операції), загальному задовільному стані.

9. Тромбангіт облітеруючий (хвороба Бюргера, ендартеріїт з порушенням кровообігу І-ІІ ступеню, тільки в період стійкої ремісії, без схильності     до генералізації тромботичного процесу, мігруючого тромбофлебіту, загострень, виражених вазомоторних розладів.

10. Флебіти і тромбофлебіти нижніх кінцівок з залишковими явищами (у вигляді інфільтратів, виразок) після закінчення гострих або підгострих явищ не раніше, ніж через 4 місяці після поверхневих тромбофлебітів.



Хвороби периферійної нервової системи.

1. Хвороби нервових корінців і сплетень (ураження попереково-крижового, плечового сплетень, шийних, грудних, попереково-крижових корінців запального характеру) через 2 місяці і більше після закінчення гострого періоду.

2. Хвороби нервів верхніх кінцівок (ураження серединного, ліктьового і променевого нервів, тунельні синдроми), нижніх кінцівок (ураження сідничного, стегнового, малогомілкового, великогомілкового нервів, тунельні синдроми в підгострій стадії і в стадії загострення, що затягнулося), в ранній відновлювальний період ( через 1 місяць після захворювання), в стадії неповної ремісії, ранній і пізній відновлювальний період.

3. Хвороби міжхребетних дисків. Зміщення міжхребетного диску в шийному відділі без мієлопатії (задній шийний симпатичний синдром умовлений остеохондрозом шийного відділу хребта, в підгострій стадії з рідкими вторинними гіпоталамічними кризами).

4. Дегенерація міжхребетних дисків в шийному відділі нейродистрофічні м'язовотонічні, корінцеві, вегетативно-судинні синдроми рефлекторного компресіонного походження: плече-лопатковий периартроз, симпаторадикулярний, корінцевий; "плече-кисть", драбинчастого м'язу та інші синдроми с помірними і слабко вираженими болями), в грудному відділі (корінцеві рефлекторні синдроми з помірними і слабко вираженими болями), в поперековому відділі (люмбалгія, люмбоішіалгія, м'язово-тонічна, вегетативно-судинна, нейродистрофічна форми, синдроми кокцигодінії, периартроза, грушевидного м'язу) з помірними і слабко вираженими болями.

5. Зміщення міжхребетного диску в грудному або поперековому відділах бемієлопатії дискогенний попереково-крижовий радикуліт з моно-, бі- , і полірадикулярними синдромами, помірно і слабко вираженими болями, синдром радикулоішемії (ішіас)).

6. Постламінектомічний синдром, стан після видалення кили диска (люмбалгія, люмбоішіалгія, попереково-крижовий радикуліт з моно-, бі-, і полірадикулярними синдромами, помірно і слабо вираженими болями, синдроми радикулоішемії, радикуломієлоішемії, кінського хвоста. Після операції ламінектомії через 3 місяці, переднього спондильозу через 6 місяців, папаінізації через 2-3 місяці в стадії неповної ремісії і при хронічному перебігу).

7. Травми нервових корінців і сплетень, спино-мозкових нервів, периферійних нервів плечового поясу і верхніх кінцівок, тазового поясу і нижніх кінцівок (наслідки травм корінців, сплетень, нервових стволів, які не потребують хірургічного втручання, також після операцій, які супроводжувались руховими і чутливими ознаками відновлення функцій, посттравматичні синдроми нерізко вираженою каузалгією, судинними і трофічними порушеннями і фантомними болями (не раніше 2 місяців після травми або операції).

8. Запальна і токсична нейропатія (інфекційний поліневрит (синдром Гієна-Барре, оперезуючий лишай (після закінчення гострого періоду), полінейропатія при інтоксикації, токсикоінфекціях, при недостатності вітамінів комплексу В, при алергії, в тому числі яка викликана лікарськими препаратами (для хворих в підгострій стадії і стадії яка затяглась через 3-4 місяці в стадії неповної ремісії, пізній відновлювальний період, при хронічному перебігу і залишкових явищах).

9. Хвороби вегетативної нервової системи.

10. Вегетативні полінейропатії, солярити, симпатогангліоніти після закінчення гострого періоду, а також ангіоспатичні сегментарно-вегетативні синдроми, в тому числі професійного характеру.


Хвороби центральної нервової системи.

1. Енцефаліт, мієліт, енцефаломієліт (залишкові явища після перенесеного кліщового, постгрипозного, вакцинального, ревматичного і др. форм енцефаліту, включаючи гіпоталамічний, вегетативно-судинний синдром з рідкими пароксизмами, енцефаліти і мієліти по закінченню гострого періоду не раніше 3-го місяця захворювання при наявності відновлення функцій).

2. Віддалені наслідки гострого полімієліту у відновлювальному і резидуальному періодах, а також після ортопедичних операцій (артоз, пересадка м'язу і інші) при наявності ознак відновлення функцій (через 3-6 місяців після захворювання).

3. Перелом хребта з ушкодженням спинного мозку, неускладнене ушкодження спинного мозку ( наслідки перелому хребта з ушкодженням або струсом спинного мозку, гематомією, ушкодженням кінського хвоста з легким тетра- і парапарезами без порушення функцій тазових органів, через 4 місяця після травми або нейрохірургічної операції).

4. Наслідки проникаючих черепно-мозкових травм, наслідки черепно-мозкової травми з руховими порушеннями у вигляді центральних парезів, травматична енцефалопатія у відновлювальному резидуальному і пізніх періодах.>

5. Захворювання центральної нервової системи у дітей - ДЦП (з явищами вегетативно-судинної дистонії з синдромом церебрально-надниркової недостатності, гіперкінетична форма з перевагою хронічних і дистонічних генезів).

6. Атеросклероз судин головного мозку І і II стадії без порушень мозкового кровообігу, з супутньою гіпертонічною хворобою ІБ-ПА стадії.


Другі хвороби нервової системи.

1. Хвороба Рейно в І-ІІ стадії і синдромом Рейно гангліонарного, вібраційного і другого походження.


Хвороби ендокринної системи, розладу харчування та порушення обміну речовин.

1. Ожиріння аліментарне на ґрунті недостатності фізичної активності, порушення регуляції жирового обміну неврогенного походження без явищ декомпенсації серцевої діяльності.

2. Цукровий діабет легкої і середньої важкості в стадії стійкої компенсації без схильності до ацидозу.

3. Подагра, сечокислий діатез, оксалурія, фосфатурія.

4. Гіпертиреози в легкій формі.



Хвороби сечостатевої системи.

1. Хронічний сальпінгіт і оофорит (не раніше, ніж через 2 місяці після загострення процесу, при нормальній температурі тіла і ШОЄ).

2. Параметрит і периметрит (після закінчення гострого процесу не раніше, ніж через 4-6 неділь, при нормальній температурі тіла і ШОЄ).

3. Тазові спайки очеревини (після закінчення гострого процесу в малому тазу, після операції з приводу позаматкової вагітності, після операції з приводу міоми матки або ендометріозу).

4. Ендометрит, метрит в хронічній стадії.

5. Дисфункція яєчників, розлади менструальної функції.

6. Безпліддя, яке виникло внаслідок запальних захворювань матки, маткових труб, яєчників, а також при вродженому недорозвитку матки.

7. Паталогічний перебіг клімаксу і симптоми менопаузи.


Хвороби шкіри та підшкірної клітковини

1. Псоріаз в хронічній стадії без явищ еритродермії і артозу ("зимова форма" - лікування в теплий час року), при формах псоріазу, які характеризуються загостренням процесу в весняно-літній період – лікування з листопада по квітень.

2. Артропатичні (початкові) форми псоріазу, які не потребують ліжкового режиму.

3. Парапсоріаз.

4. Нейродерміт обмежений і дифузний, за виключенням ексудативної норми.

5. Себорейна екзема в хронічній стадії ("зимова форма", стаціонарна фаза).

6. Хронічна екзема (в тому числі професійна).

7. Червоний плоский лишай за виключенням гострої і підгострої стадій <поширеної форми.

8. Склеродермія (бляшкові і системні форми в неактивній стадії).

9. Кропивниця алергічної природи в легкій ступені.

10. Дерматити ( втому числі хімічної природи).


Основні медичні протипоказання для направлення на лікування до ЦВКС "Хмільник"


Загальні протипоказання:

1. Всі захворювання в гострій стадії. Хронічні захворювання в стадії загострення або ускладнені гнійними процесами.

2. Гострі інфекційні захворювання.

3. Всі венеричні хвороби в гострій стадії або заразній формі.

4. Психічні захворювання. Наркоманія і хронічний алкоголізм. Епілепсія.

5. Хвороби крові в гострій стадії і стадії загострення.

6. Кахексія любого походження.

7. Злоякісні новоутворення.

8. Всі захворювання і стани, які потребують стаціонарного лікування, в тому числі хірургічного втручання. Всі захворювання, при яких хворі не здатні до самостійного пересування і потребують постійного догляду.

9. Ехінококкоз будь якої локалізації.

10. Часто повторювані або сильні кровотечі.

11. Вагітність.

12. Туберкульоз в активній стадії.

13. Хворі старші за віком 75 років направляються в місцеві санаторії радіусом 50 км.


Хвороби кістково-мязової ситеми та сполучної тканини.

1. Поліартрит з швидко прогресуючим перебігом.

2. Активність запального процесу вище II ступеню.

3. Важкі ураження кісток і суглобів, з гектичною температурою тіла, різким виснаженням або амілоїдозом внутрішніх органів.

4. Хронічний остеомієліт при наявності крупних секвестрів.


Хвороби системи кровообігу

1. Ревматичний ендоміокардит в активній фазі (ІІ-ІІІ ступень активності).

2. Гіпертонічна хвороба III стадія.

3. Ішемічна хвороба:

    - Гострий інфаркт міокарду.

    - Стабільна стенокардія напруги (ФК-Ш, ФК-ІУ) з недостатністю кровообігу вище І ступеню, порушення ритму.

    - Нестабільна стенокардія.

    - Кардіосклероз з порушенням серцевого ритму (політропні екстрасистоли, часті ( більше 5 за хвилину), миготлива аритмія з недостатністю кровообігу вище ПА стадії, повна атріовентрикулярна блокада, повна блокада лівої ніжки пучка Гіса, двохфасцикулярна блокада і в поєднанні її з порушенням ритму).

4. Ділятаційна і гіпертрофічна кардіопатая.

5. Тромбоемболічна хвороба.

6. Рецидивуючий тромбофлебіт.

7. Недостатність кровообігу ІІ-ПІ стадії.

8. Посттравматична хвороба з рецидивуючою бешихою.

9. Аневризми серця й аорти.


Хвороби органів травлення

1. Цироз печінки.

2. Калькульозний холецистит.

3. Виразковий коліт ускладнений кровотечею.


Хвороби органів дихання.

1. Пневмосклероз, дихальна недостатність II—III ступеню.

2. Туберкульоз легень в активній стадії.


Хвороби ендокринної системи, розладу харчування та порушення обміну речовин.

1. Різко виражена дисфункція щитовидної залози.

2. Цукровий діабет, який супроводжується ацидозом.

3. Нефрит.

4. Хронічна ниркова недостатність, гематурія.

5. Полікістоз і кисти нирок.

6. Сечокам'яна хвороба при наявності камянців, які потребують видалення хірургічним шляхом.


Хвороби чоловічих та жіночих статевих органів.

1. Злоякісні новоутворення та підозра на їх існування.

2. Поліпоз шийки матки.

3. Післяабортний період (до першої менструації).

4. Аденома передміхурової залози II—III ступеню.

5. Метрорагія на ґрунті поліпозу і едометріозу.

6. Теплове лікування (бальнео- та грязелікування) при :

    - поліпах шийки матки;

    - ерозії шийки матки, що кровоточать.

    - захворюваннях, що супроводжуються матковими кровотечами;

    - кистоми та кисти яєчника;

    - сактосальпінгіїті;

    - передракових захворюваннях жіночих та чоловічих статевих органів.


Основні методи лікування, які застосовуються в ЦВКС "Хмільник"

I. Водолікування:

    - мінеральні радонові ванни;

    - хлоридно-нарієві ванни;

    - хвойні ванни;

    - підводний душ-масаж в радоновій та прісній воді;

    - вихрові ванни;

    - гідрогальванічні 4-х камерні ванни;

    - гідромасаж ясен радоновою водою;

    - гінекологічні зрошення радоновою водою.

II. Теплолікування:

    - парафіно-озокеритолікування.

III. Апаратна фізіотерапія:

    - Гальванізація і електрофорез лікарських речовин постійним струмом;

    - Електросон;

    - Діадінамотерапія (ДДТ);

    - Ампліпульстерапія (СМТ);

    - Електростимуляція м'язів;

    - Дарсонвалізація;

    - Ультратонтерапія;

    - Індуктотермія;

    - УВЧ-терапія;

    - Міліметровохвильова терапія (ММХ-терапія);

    - Магнітотерапія

    - Ультразвукова терапія;

    - Ультразвукова терапія в радоновій воді;

    - Світлолікування (місцеве і загальне ультрафіолетове опромінення);

    - Лазеротерапія (терапія лазерним скануючим променем, гелій - неоновим лазером, інфрачервоним опроміненням), внутрішньовенна лазеротерапія.

    - Аерозольтерапія.

    - Аероіонотерапія.

    - Поєднані методи апаратної фізіотерапії: магнітолазеротерапія.

IV. Баротерапія:

    - гіпербарична оксигенація.

V. Тракції хребта (тракції шийного відділу хребта, тракції поперекового відділу хребта - підводний вертикальний витяг хребта в радоновій воді).

VІ. Внутрішній прийом мінеральної води "Збручанська".

VII. Кліматолікування (аеротерапія-повітряні ванни).

VIII. Психотерапія.

ІX. Лікування голковколюванням, Су-Джок терапія.

X. Лікувальна фізкультура, в т.ч. і гідрокінезотерапія в радоновій воді.

XІ. Масаж, релаксаційний масаж.

XІІ. Раціональне лікувальне харчування.


Copyright MyCorp © 2024