TravelSIM

Форма входу

Курси валют

Пошук

Міні-чат

Календар

«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Всі готелі світу

Наші партнери





м.Івано-Франківськ

вул.Бельведерська 51
тел. (0342)720-650
тел./факс (0342)752-609
(050)9346292

icq 490608682 Тетяна
icq 393415550 Марія

















бесплатный счетчик посещений












Ласпер Лтд, Ооо



Горящие путевки



Туризм и путешествия - белый каталог туристических сайтов



Четвер, 28.03.2024, 15:49
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
ТУРИСТИЧНЕ АГЕНТСТВО
"ЛАСПЕР ЛТД"

(0342)720-650, (0342)752-609

Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
СХІДНИЙ КРИМ


ПРОЖИВАННЯ     ЧАРТЕРНИЙ РЕЙС     ЕКСКУРСІЇ

        Східний Крим - це дивовижний куточок з величними горами, дикими кручами, таємничими гротами і затишними казковими блакитними бухтами. Тут можна насолодиться букетом знаменитих вин і коньяків, або шампанським з підвалів князя Голіцина. Візитними картками цих місць є Новий Світ, Коктебель, Судак і Феодосія і, як контраст з ними, багатокілометрові піщані пляжі Азовського моря на півострові Казантип. Генуезька фортеця, Лиса гора і Золотий пляж, Кара-Даг і Узин-Сирт, курортні міста і чудова природа - все це Східний Крим.

Про місто Берегове

Селище. Берегове, м. Феодосія, Крим розташоване в 6 км. від центру Феодосії, це - невеликий красивий курортний центр Південно-східного Криму: складється з ряду турбаз, пансіонатів і котеджів з одного боку, і широкої смуги золотистих пляжів - з іншого. Між ними розмістилися всілякі кафе, бари, дискотеки, атракціони, магазини і інші розважальні установи.

Село розташоване на березі моря, на половині шляху між Феодосією і селищем Приморське, оточене степом. Відпочинок в Береговому ідеальний для людей, що потребують тихої «сільської» відпустки. Берегове - це індивідуальна малоповерхова забудова, мінімум галасливих курортних розваг, максимум тиші, моря, піску і чистого цілющого повітря. Відпочинок в Береговому примітний також можливістю потрапити на знаменитий і дійсно дивовижний «Золотий пляж», пісочна маса якого складається з яскраво-жовтої морської черепашки, дрібно витертої віковими хвилями. Ходьба босоніж по цьому піску наповнює тіло бадьорістю. Висока сонячна інсоляція, майже завжди безхмарне небо, переважання вітрів комфортних швидкостей, освіжаючих бризів, наявність прекрасних мілководних піщаних пляжів, теплого моря роблять це селище особливо привабливим для дитячого і сімейного відпочинку.

Про місто Феодосія

Достатньо відокремленим, але давно освоєним курортом є Феодосія. Відпочинок у Феодосії – це цілющі грязі, мінеральні води, ласкаве море, золотистий пісок, сухий і жаркий клімат, багатий досвід медиків і сучасна техніка. На величезному Золотому пляжі на схід від міста Феодосія має чудові умови для автотуризму і оздоровчого відпочинку. Тут знаходиться безліч баз відпочинку, кемпінгів, приватних готелів і дач. 15 км. широкого піщаного пляжу з перетертих раковин, пологе дно, рідкісні шторми і стійка сонячна погода роблять місто відмінним місцем сімейного відпочинку. З столиці Криму на курорт можна добратися за 3 - 3,5 години автобусом або ’маршруткою’, автомобілем за 2,5 години. А ще можна подорожувати в Феодосію морським шляхом - катером з Ялти або Алушти. Відпочинок в Феодосії цікавий також великою кількістю визначних пам’яток - як-не-як місто розміняло 26-е століття. Розташовані вони досить компактно. На вулиці Галерейній знаходяться Картинна галерея ім. І. К. Айвазовського і музей А. Гріна, на вулиці Леніна - мечеть Муфтій-Джамі (1623 р.) і вірменський храм Сергія (Саркіса) XV ст. – тут розміщене зібрання кам’яних плит - лапідарій, в якому виставлені генуезькі, вірменські і тюркські пам’ятники. У Приморському парку з фонтаном І. К. Айвазовського (побудованим в 1888 р. за проектом і на засоби великого мариніста) межує башта Костянтина (1382 - 1448 рр.). Основне ядро генуезьких і вірменських пам’ятників збереглося в південній частині міста, в так званому Карантині. Історичне минуле Феодосії знайшло своє віддзеркалення в археологічних, наочних, документальних експонатах, зібраних під дахом краєзнавчого музею в Феодосії. У 1990 р. відкритий Музей дельтапланеризму. Знаменитості сьогоднішнього дня - в основному художники-мариністи і письменники-романтики, яких надихають неповторні пейзажі і славна історія міста.


Про місто Судак

Судак (в середні віки - Сугдея, Сурож, Солдайя) - розташований на березі Чорного моря на південно-східному побережжі Криму, в 100 км. від Сімферополя. Пересування по місту здійснюється міськими автобусами і таксі.
Відпочинок в Судаку дає можливість насолодитися основним природно-ресурсним потенціалом околиць міста, який полягає у використанні екологічно чистого моря, пляжів з кварцового піску - єдиних на Кримському півострові, можливості використовувати купальний сезон, який продовжується в Судаку
Центром виробництва марочного і шампанського вина в Криму є Судак. Відпочинок в Судаку окрім винно-п’яного також є корисний, оскільки місто має в своєму розпорядженні 15 здравниць, в т.ч. 3 санаторії, 7 пансіонатів, 1 туристично-оздоровчий комплекс, 4 бази відпочинку. Визначні пам’ятки міста Судак – це музей книговидавництва, музей "Генуезька фортеця", Державний ботанічний заповідник; пам’ятники історії і архітектури такі як державний архітектурно-історичний заповідник "Генуезька фортеця" (XI-XV ст.), комплекс пам’ятників XIX - початку XX ст., пов’язаних з діяльністю князя Л.Голіцина, особняк Функа (XIX ст.) і багато інших.
У місті проживали: поет і драматург, академік В.Капніст; літератор і перекладачка Е.Герцик; економіст М.Зібер; засновник заводу шампанських вин князь Л.Голіцин і ін. Місто відвідали: М.Волошин, М.Цветаєва, М.Бердяєв, поети С.Городецький, А.Грібоєдов, А.Ахматова, А.Білий, письменники А.Толстой, М.Булгаков, А.Грін і ін.
138 днів (з початку червня до середини жовтня).


Про місто Коктебель

Передати відчуття Коктебелю, за словами Максиміліана Волошина, може тільки майстер.
Селище знаходиться від Феодосії на відстані приблизно 10 км. якщо міряти відстань напряму. Він причаївся на березі царської бухти, сховавшись дбайливими долонями гір. Хребет Узун-Сирт на півночі і Карадаг на заході прикривають Коктебельську долину від негод зовнішнього світу. Унікальне поєднання довколишнього степу, гір і моря створюють особливий, неповторний мікроклімат і тим самим роблять відпочинок в Коктебелі чудовим. Коктебель - курортне (а може, богемне?) селище у складі Великої Феодосії.
’Кок-тепе-ель’ по-татарськи - ’край блакитних вершин’. Але з кольором їх відбувається щось неповторне кожну мить і з кожним рухом хмар, тому художники просто не в силах відірватися від цієї чарівної гри. Ті ж гори і ті ж бухти трохи ближче до Феодосії ховають в своїх надрах надсекретний до найостаннішого часу торпедний завод. Поряд з ним звичайне заводське селище - смт.Орджонікідзе.
Без жодного перебільшення можна сказати, що відпочинок в Коктебелі - колиска вітчизняного (у масштабах Російської імперії) планеризму і не менш вітчизняного і імперського натуралізму. А також системне місце хіппі, мітьків, панків і інших неформалів, що тяжіють до первозданної природи.
Хоча тутешній клімат цілий рік зціляє всілякі запалення, ревматизм, гіпертонію, все-таки тут не стільки лікуються і навіть не стільки відпочивають, скільки творять, спілкуються, розвиваються.
Якщо Ви хочете швидше потрапити на пляж, то краще попросити водія зупинити таксі, не доїжджаючи до центру селища, біля повороту до автокемпінгу, де знаходиться старий пвказівник "Планерське". Потім, пройшовши через автокемпінг до моря, Ви потрапите безпосередньо на пляж. Якщо ж Ви підете на пляж з центру селища, то потрібно вийти на набережну, заповнену всілякими торговими крапками і кафе, повернути наліво і йти уздовж міського пляжу.
Як тільки закінчується міський пляж, відразу починається нудистський. Своєрідною межею між пляжами служить пересохлий струмочок.
Дуже важлива перевага мису Кіік-Атлама - тут завжди дме вітер, тому що мис далеко видається в море. Звідси два наслідки: ніколи немає комарів і завжди чудово для парусного спорту!

Про місто Керч

   Достатньо багатолюдний, незвичайно великий (розкидистий) і не схожий ні на що кримське місто-роботяга Керчь. Відпочинок в Керчі дає відмінні можливості для автотуризму - легко доступні 4 різних морських акваторії: Чорне море, Керчинська протока, Азов, Сиваш і десяток цілющих озер. І скрізь різна солоність і температура води, а головне - своя особлива риба. Ланцюги холмів усюди обмежують горизонт, так що, проїхавши всього пару кілометрів, опиняєшся в загубленому світі. Ну, а коли потрапляєш в ’кишеньковий’ пляж - весь рай земний виявляється особисто твоїм! У самому місті Керч пляжів майже немає, за винятком Карантинського (зупинка автобуса ’Інститут’ і вниз під обрив). В півгодини їзди від міста у різних напрямах багато хороших і просторих пляжів на пересипах, піщаних косах, а також невеликих ’кишенькових’ пляжах на обвальних схилах. Відпочинок в Керчі характеризуєтся відсутністю холодних ’течій’, але половина днів купального сезону може бути з штормами (з них всього 1 - 2 тижні - в 4 бали і вище), в бухтах і під захистом кіс шторми, звичайно, менші. За мисом Хроні протока змінюється Азовським морем, і починаються сотні кілометрів курортної цілини: бухта Булганак, бухта Рифів, пересип Чокракського грязьового озера біля села Курортне (колишня Мама Російська), величезний пляж Казантипської затоки, пляжі біля Мисового, Семенівки і міста Щелкино на Арабатській затоці. І після цього всього, нарешті, від села Каменське - величезна Арабатська стрілка, 100 км. черепашкового золотого піску, омиваного теплим і мілким морем з одного боку і Сивашом з іншого. Тут майже справжня пустеля, але в наше переобтяжене і перенаселене століття чи це не гідність?

  З 1999 р. в місті проводиться міжнародний фестиваль античної драми ’Боспорські агони’. Ну і, крім того, напередодні ювілейної дати - 2600-річчя - Керч грунтовно відновили - реконструювали набережну і центр міста. Отже можна просто гуляти і насолоджуватися флюїдами історії!




Про місто Зеленогір'є

Зеленогір'є - це невелике гірське селище в передгір'ях плато Карабі, Південно-Східний Крим, воно розташоване між селищем Привітне і Судаком. Гірське плато над селищем - одне з самих натхненних місць Криму, з чудовими ущелинами, живописними стежинками, стежками і гірськими грядами, з яких відкривається незрівнянний вигляд на море і навколишні гори.

З трьох сторін селище обмежене горами: з півдня видніється море, а з півночі - селище непомітно переходить в урочище, яке називається Панагія, що значить свята. Тут починається туристична стежка в живописний каньйон з безліччю невеликих водоспадів, порогів і водних ванн. Якщо підійнятися стежкою вище на плато, відкривається прекрасний вигляд на навколишні гори і море, панорама від Меганома до Аюдага. Тут закінчуються і починаються піші туристичні маршрути до водоспаду Джур-Джур, на плато Карабі і Дімерджі, до гірського озера Панагія.

Зеленогір'є знаходиться на висоті 350 метрів над рівнем моря і на 7 км віддалено від основної автотраси Алушта - Судак, в 30 км від Судаку, в 65 - від Алушти. Повертати до селища слід біля башти Чобан-Кале, по показнику на гірське озеро Панагія. До селища веде вузька дорога з хорошим покриттям. Населення близько 300 чоловік, є магазин, чайхана, медпункт, кінні прогулянки.

Про місто Курортне (Щебетівка)

Територія, на якій розташовано селище Курортне (Щебетівка), була заселена з давніх часів. Знайдені тут могильні плити датуються XIV-XVI ст. Тихе і затишне селище Курортне (колишня Щебетівка) розташоване поряд з Феодосією, у приморській долині, оточеній живописними хребтами Кара-дагського вулканічного масиву і відрогами гори Єчки-Даг. Відпочинок в Курортному – це прекрасні галькові пляжі, обширна паркова зона і прекрасна набережна, потопаюча в трояндах -- все це створює ідеальні умови для романтичного відпочинку. Клімат сприяє лікуванню верхніх дихальних шляхів, астматичних і нервово-соматичних захворювань. З містом селище зв’язане автобусами і «маршрутками». Феодосія. Транспортне сполучення: Алушта - Керч, Судак - Сімферополь. У Курортному гостей чекають 7 підприємств санаторно-курортного і туристичного комплексу: 2 дитячих оздоровчих установи, 3 пансіонати (2 відомчих і 1 приватний), 1 приватна база відпочинку, 1 оздоровчий комплекс, - загальна одноразова місткість яких складає 1440 ліжок-місць. Максимальна вартість проживання та харчування залежно від умов розміщення - до 250 грн. в день. Відпочинок в Курортному надають відпочиваючим найширший спектр послуг - від прокату устаткування і інвентаря для спортивних ігор, різних екскурсійних турів до водних атракціонів. На територіях санаторіїв і пансіонатів є міжнародні карткові таксофони, телефони в номерах «люкс» і «напівлюкс». Є тенісні корти, волейбольні і баскетбольні майданчики, столи для пінг-понгу і т.п. В селищі 2 крупних універсальних магазини, продуктовий ринок, декілька каєшек, барчиків і точок громадського харчування. фото Всеволод Майський


Про місто Морське

Село Морське (ст. Капсихор) знаходиться на трасі Судак-Алушта, в 16 км. від міста Судак в Капсихорській долині. Назва Капсихор (грец. - "випалена земля", "горіле місце") найімовірніше походить від холмів і гір оперізуючих долину, покритих навіть навесні жовто-рудою травою. По околиці протікає річка Шелен, сама по собі невелика, але навесні достатньо повноводна. На холмі біля моря підноситься величний уклінний хрест. З берега відкривається чудовий вид. Справа видно ряд холмів починаючи з мису Агіра і вінчаючою його середньовічною баштою Чобан-Куле, переходячи в солідні гірські масиви що закінчуються горою Аю-Даг. Зліва видно мис Ай-Фока (Кабанячий). Завдяки прозорій чистій воді і красивому дну він став улюбленим місцем туристів що займаються дайвінгом. Починаючи від моря, поселення тягнеться від берега кілометра на півтора, далі плавно переходячи у виноградники. При всій його невеликій площі, тут концентрувалася величезна маса того, що потрібне недосвідченому туристові. Це відсутність паломництва з боку відпочиваючих (як, наприклад, в курортних містах). Добрі, чуйні жителі. Достатньою мірою велика кількість ресторанчиків і кафе. Чудовий пляж з різного виду розвагами типу скутерів, гірок, батутів. Оренда всіляких лежаків, шезлонгів, масок, трубок, аквалангів. Практично щодня до пірсу Морського підходять катери, один з яких прокатає Вас по бухтах побережжя аж до "Нового світу", а другий по маршруту до "Ласточкиного гнізда" із заїздом до Ялти. Є дискотеки. А як Вам пограти в більярд всього в 10-15 метрах від моря. Приватний сектор починається метрах в ста від моря. Прісна вода в ЧС холодна, але більш-менш постійна (у плані відключень) і все частіше господарі щоб поліпшити житлові умови відпочиваючих встановлюють бойлери для нагріву води. Для досвідченішої публіки є ряд пансіонатів, серед них "Зеніт", "Сонячний камінь", "Шахтар", "Алмаз", пансіонат "Металург". А також безліч невеликих приватних пансіонатів. Якщо Ви зважилися прокататися по Криму, то крім екскурсій, квитки на які можна придбати на центральній вулиці, є і приватники, які стоять біля автостанції. Є також і автобусні станції. Якщо не встигли купити квитки назад, це теж не проблема. Їх можна придбати і в Морському, поцікавитися можна у місцевих. Раджу наперед поклопотатися про покупку квитків, оскільки за тиждень до від’їзду Вам навряд чи хто небудь допоможе. Приїхали і бігом замовляти квиток. Його можна купити і в Судаку, там є авіа/жд каси. Інфраструктура розвинена достатньою мірою для такого населеного пункту як Морське. Тут є місцева сільрада. Для туриста вона, перш за все, цікава офіційною триденною реєстрацією і сплатою курортного збору, про який не варто забувати. Були прецеденти з Сімферопольською міліцією за відсутність такого. Боюся, що Вам самим вартує потурбуватися про реєстрацію, домовившись з господарями. Можна вийти з ситуації, попросивши при перетині кордону (при ЖД поїздці) імміграційну карту, але не факт що у них вона буде в наявності. Туристам, прибулим літаком, турбуватися немає про що. Є також переговорний пункт. Є найзвичайніші магазини (для любителів власного приготування їжі) і два ринки, в 2003 році був відкритий фірмовий магазин совхоз-заводу "Морський", що входить в мережу підприємств системи "Масандра". У Морському також працює відділення "Міжнародного комерційного банку", де ви можете як обміняти наявну валюту, так і скористатися системами грошових переказів "Western Union" і "Unistream". Наявна православна церква і мечеть. Будується і нова церква.


Про місто Новий світ

   В 7 км. від Судака розташований курорт Новий Світ. Відпочинок в Новому Світі – це повітря, напоєне фітонцідами сосни, ялівцю і гірського різнотрав’я, який є прекрасним засобом для лікування і профілактики бронхо-легеневих захворювань. За природокліматичними показниками  Новий Світ не має аналогів в Криму, а також є одним з найживописніших місць Криму. Недаремно раніше його називали Рай - "рай". У селищі Новий Світ розташований ландшафтно-загальнодержавний заповідник, один з найживописніших пам’ятників природи Криму. Відпочинок в Новому Світі – це, в першу чергу, насолода визначними пам’ятками селища, одним з таких є світла будівля в стилі середньовічного замку, увінчана чотирма баштами. Побудував її Л.С. Голіцин для службовців винзаводу. Сам він з сім’єю жив в окремому будинку (будинок зберігся), а одну з будівель (поряд з "замком") займав музей Голіцина - великі і рідкісні збірки художнього фаянсу, фарфору і скла з різних країн світу. Зараз тут музей історії заводу шампанських вин. Продовжуючи знайомство з Новим Світом, піднімемося на вершину гори Караул-оба. З її вершини видно амфітеатр Нового Світу. Зліва вартує Новий Світ гора Сокіл (477 м над рівнем моря) — як і інші скелясті гори Судака, стародавній кораловий риф. Здалека він нагадує фігуру величезного птаха з складеними крилами. Природа Нового Світу справді неповторна. Химерної форми скелясті гори амфітеатром захищають його від холодних вітрів з трьох боків. А на південному сході колишеться блакитна чаша теплого моря, яке трьома бухтами, - Зеленою, Синьою і Блакитною - врізалися в берег. На березі Зеленої бухти і розкинулося невелике селище Новий Світ, у якому знаходиться завод шампанських вин "Новий Світ". Він заснований в 1878 р. князем Л.С. Голіциним - основоположником вітчизняного промислового шампанського виноробства. Під горою Караул-обі розташовані ніби квадратні приміщення, оточені прямими стінами скель. Попереду "Адамово ложе" - вузька ущелина, покрита зеленим килимом плюща. За ним сходи, вирубані в скелі.
Піднявшись по розбитих сходах і повернувши наліво (на північ), продовжимо шлях по стежці, що йде уздовж берега, - вона підіймається на хаос великих скель і виводить до гроту. В середні віки в ньому знаходився християнський печерний монастир, а пізніше тут була винотека Голіцина. Посеред грота в колодязі - хороша питна вода. Справа видно залишки кам’яної тераси, де Голіцин пригощав почесних гостей колекційними винами. У центрі селища в тінистому природному парку зметнувся обеліск. Тут поховані воїни-десантники, що билися з фашистськими загарбниками в грудні 1941 - січні 1942 років, і патріоти, страчені гітлерівцями за допомогу десантникам. Закінчивши екскурсію по Новому Світу, неодмінно скупайтеся. Краще всього - у великій (Зеленій) бухті. На горбі поблизу бухти знаходився грецький храм. З Нового Світу приємно пройтися пішки до Судакської фортеці (близько 7 км.).

Про місто Орджонікідзе

   На березі Чорного моря між бухтою Двуякорная і затокою Коктебель розташоване селище Орджонікідзе. Відпочинок в Орджонікідзе привертає відпочиваючих спокійною, на відміну від відомих курортів, обстановкою і дивовижним по своїй чистоті морем. Гідрологічні дослідження, що проводилися в 80-х роках, показали, що на побережжі Орджонікідзе морська вода по чистоті є однією з найкращих в Криму. У зв’язку з відсутністю промислового виробництва, а так само інших промислових джерел забруднення (порти, перевалочні бази і т.д.), невеликими розмірами населеного пункту, в бухту Двуякорная і затока Коктебель відсутні забруднені скидання, характерні для крупних населених пунктів. Пляжів на побережжі декілька, вони невеликих розмірів, різні як по типах самих пляжів (пісочні, галькові - до речі, майже всі пляжі ізольовані один від одного), так і по типу морського дна (пісок, водорості, камені і т.д.). Є скельні пляжі. Всі пляжі безкоштовні і знаходяться на відстані від 50 - 100 метрів від житлових районів (звичайні пляжі) до 1 - 3 кілометрів (якщо захотілося самоти або "змінити обстановку"). Таким чином відпочинок в Орджонікідзе влаштує практично всі категорії відпочиваючих - від батьків з дітьми до молоді і нирців-аквалангістів. Особливо вдало це місце для людей, що вважають за краще не тільки лежати на пляжі, але і побродити по горах - виходить вдала комбінація можливостей прийти "в тонус" після трудового року. Для Орджонікідзе характерні дуже красиві заходи сонця на тлі стародавнього вимерлого вулкана Кара-Даг.

Про місто Приморський

Приморський - це невелике курортне селище, що розташувалося в затоці Феодосії в 15 км. від м. Феодосія, з хорошою курортною інфраструктурою і приємним субтропічним середземноморським кліматом. Селище пов’язане з Феодосією постійним автобусним сполученням, маршрутними таксі. Відпочинок в Приморському – це прекрасні піщані пляжі і дрібне тепле море, які створюють всі умови для відпочинку батьків з дітьми і для тих, хто бажає усамітнитися під час відпустки, відпочити від шуму. Прогулянка по піщаному пляжу відкриє прекрасну панораму затоки Феодосії і Головної гряди Кримських гір. У селищі працює прекрасний парк атракціонів, що робить відпочинок в Приморському веселим і цікавим як для дітей, так і для дорослих. До послуг відпочиваючих Приморський пропонує велику кількість історичних, археологічних, культурних і ін. екскурстурів. Курортник сам, з сім’єю або друзями може піти в гори, «поспілкуватися» з скелями - благо, всього цього в окрузі достатньо і запросто можна найняти гіда, провідника і будь-яке спорядження. Рекреаційна сфера селища Приморський розвивається у напрямі збільшення кількості невеликих приватних пансіонатів, готелів, кафе і барів. А з відомчих баз на території селища функціонують пансіонат і дитяча оздоровча установа.




Copyright MyCorp © 2024